Aizvadītās brīvdienas uz Latvijas ceļiem; satiksmes negadījumā gājuši bojā divi cilvēki


Aizvadītās brīvdienas uz Latvijas ceļiem; satiksmes negadījumā gājuši bojā divi cilvēki

Aizvadītajās brīvdienās, 12. un 13. oktobrī, valstī kopumā reģistrēti 180 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 31 cilvēks un divi gāja bojā.

Sestdien uz Latvijas autoceļiem kopumā tika fiksēti 104 ceļu satiksmes negadījumi. Viens no tiem notika Rīgā, Saharova un Lubānas ielas krustojumā, kur kāda vieglā automašīna bija sadūrusies ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības operatīvo transportu. Savukārt Viļānos, Raiņa ielā, vieglās automašīnas “Audi” šoferis nezināmu iemeslu dēļ nenovaldīja stūri un ietriecās ceļu norobežojošās barjerās.

Vēl kāds negadījums notika uz Kārsavas šosejas netālu no Rēzeknes. Tur kāds BMW vadītājs neskaidru iemeslu dēļ bija nobraucis no ceļa. Interneta lietotāji pieļauj, ka automašīnai slikto laikapstākļu dēļ bija sākusies akvaplanēšana, kā rezultātā vadītājs nenovaldījis stūri.

Savukārt ceļa posmā Rīga-Ventpils starp Ugāli un Usmu kāds aculiecinieks ziņoja par satiksmes negadījumu, kurā iesaistīts firmas “Nordeka” pasažieru autobuss. Pēc aculiecinieka rīcībā esošās informācijas, negadījumu izraisījis uz ceļa uzskrējis meža dzīvnieks. Atgādināsim, ka rudens un pavasaris šajā ziņā ir visbīstamākais laiks, tāpēc autovadītājiem, braucot meža masīvu tuvumā, nepieciešams būt īpaši piesardzīgiem.

Svētdien uz Latvijas autoceļiem tika fiksēts mazāks avāriju skaits – 76, bet diemžēl diena kopumā izvērtās traģiska, jo viena ceļu satiksmes negadījuma laikā gāja bojā divas personas.

Traģiskais negadījums notika ap pulksten 10.20 no rīta uz Tallinas šosejas Ādažu novadā, frontāli saskrienoties automašīnām “Toyota” un “Renault”. Notikuma vietā gāja bojā automašīnas “Toyota” pasažiere un “Renault” vadītājs, savukārt ”Toyota” vadītājs tika nogādāts medicīnas iestādē. Notikušā apstākļi vēl tiek skaidroti.

Svētdien vēl viens satiksmes negadījums notika ceļa posmā Ulbroka-Saurieši. Tur tika reģistrēta divu automašīnu sadursme, kas uz brīdi kavēja satiksmi, jo vienam no auto bija nepieciešams evakuators. Savukārt Jelgavas apkaimē kāda automašīna ceļa malā dega atklātu liesmu.

Kopumā ceļu satiksmes jomā aizvadītajās brīvdienās tika sastādīti 1047 administratīvo pārkāpumu protokoli. 553 no tiem tika sastādīti par ātruma pārkāpšanu, viens par agresīvu braukšanu un 38 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] ziņojām, ka svētdien, 13. oktobrī, uz Tallinas šosejas netālu no Ādažiem notika traģiska divu automašīnu frontāla sadursme, kuras rezultātā notikuma vietā gāja bojā vienas iesaistītās automašīnas šoferis un otras […]

Citi šobrīd lasa:

Hide picture