Aizvadītajās brīvdienās pieķerti 18 dzērājšoferi


Aizvadītajās brīvdienās pieķerti 18 dzērājšoferi
FOTO: MĀRTIŅŠ CĪRULIS, F64

Pagājušās nedēļas nogalē, 28. un 29.novembrī kopumā valstī notikuši 126 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi cilvēki. Aizvadītajās brīvdienās pie stūres pieķerti 18 dzērājšoferi, liecina Valsts policijas apkopotie dati.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 65 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši septiņi cilvēki. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 349 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 167 par ātruma pārsniegšanu, trīs par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, un vēl trīs par agresīvu braukšanu.

Savukārt no sestdienas rīta līdz svētdienas rītam valstī reģistrēts 61 ceļu satiksmes negadījums. Tajos cietuši divi cilvēki. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 458 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 247 par ātruma pārsniegšanu un 15 – par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Autovadītāj, brauc prātīgi – daudzviet Latvijas teritorijā ceļi ir apsniguši! Valsts policija aicina izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu. Tāpat šoferiem jāizvairās no strauju manevru veikšanas un jāievēro lielāka distance, jo ziemas sezonā bremzēšanas ceļš ir garāks.

Avots: sadursme.lv un Valsts policija

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: