Seko mums

Kriminālziņas

Aizturēts vīrietis par cigarešu tirdzniecību Salaspils un Rīgas iedzīvotājiem

Pirmdien 11. maijā, agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros Salaspils iecirkņa policisti sadarbībā ar ceļu policiju Rīgā veica pasākumus, lai novērstu nelegālo akcīzes preču apriti, ziņo “Valsts policija”.

Rīgā policisti aizturēja 1971. gadā dzimušo vīrieti savā dzīvesvietā. Vīrietis tika turēts aizdomās par nelegālo akcīzes preču glabāšanu un tirgošanu. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka viņš tirgojis nelegālās cigaretes gan Salaspils apkārtnes, gan Rīgas iedzīvotājiem. Veicot kratīšanu viņa dzīvesvietā un automašīnā, policisti konstatēja un atsavināja 35 000 nelegālo cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Galerija
Skatīt galeriju

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta pirmās daļas – par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu un realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Policija aicina iedzīvotājus ziņot par vietām, kurās pamanīts, ka notiek nelikumīgu akcīzes preču tirdzniecība. Reģistrējoties ar internetbankas datiem, iesniegumu ir iespējams nosūtīt pa e-pastu Latvija.lv. Savukārt apstiprinātu ar elektronisko parakstu, pa e-pastu pasts@vp.gov.lv. Tāpat nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecības vietas ātri un ērti iespējams atzīmēt Iekšlietu ministrijas interaktīvajā kartē: https://www.ic.iem.gov.lv/gis2/

Avots: Valsts policija

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top