Seko mums

Rīgā

Aizturēts vīrietis aizdomās par degvielas zādzību no kravas automašīnas

© CC0 / pixabay

Naktī uz trešdienu, 8.jūliju ap plkst. 3.00 Rīgā, Ieriķu ielā dzīvojošie aculiecinieki bija pamanījuši kādu aizdomīgu vīrieti, kurš ložņā gar ceļa malā pie mājas novietotu skravas automašīnu. Iedzīvotājiem radās aizdomas, ka vīrietis zog degvielu, tāpēc tika pieņemts lēmims zvanīt Valsts policijai.

Notikuma vietā ieradās Rīgas reģiona pārvaldes patruļpolicisti, kuri netālu no notikuma vietas sastapa aprakstīto vīrieti. Pie viņa atradās kannas ar aptuveni 200 litriem degvielas, kā arī aprīkojums degvielas izsūknēšanai, kas tika atsavināts. Aizdomās par zādzību likumsargi šo personu aizturēja un nogādāja policijas iecirknī. Likumsargi noskaidrojuši, ka vīrietis jau iepriekš sodīts par mantiskiem noziegumiem. Policija sazinājās ar cietušo, kas ir juridiska persona, lai informētu par noziegumu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: Valsts policija

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top