Seko mums

Rīgā

Aizturēts sērijveida velosipēda zaglis

Valsts policija par vairākām velosipēdu zādzībām šonedēļ ir aizturējusi jau iepriekš sodītu vīrieti. Zaglis izdarījis astoņas divriteņu zādzības Rīgas Ziemeļu rajonā. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un aizdomās turētajam piemērots apcietinājums, informē “Valsts policija”.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu iecirknī bija uzsākti kriminālprocesi par vairākām velosipēdu zādzībām, kas izdarītas pēdējo mēnešu laikā. Cietušie bija plašsaziņas līdzekļiem snieguši gan video, gan iespējamā vainīgā fotogrāfijas.

Jūnijā medijos izplatījās ziņas par velosipēda zādzību no daudzdzīvokļu nama pagraba Sniega ielā. Tāpat šomēnes medijos tika publicēts video, kurā redzams kā kapucē un sejas maskā tērpies vīrietis no kāpņu telpas nozog divriteni. Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti atpazina iespējamo vainīgo personu, jo viņš jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par šādiem pašiem noziegumiem. Pirmdien 22. jūnijā policija iespējamo zagli aizturēja par citu noziegumu, un vēlāk nodeva Rīgas Ziemeļu iecirknim darba turpināšanai saistībā ar iepriekš izdarītajām velosipēdu zādzībām.

Aizturētais šobrīd ir atzinies astoņās velosipēdu zādzībās, kas izdarītas sākot no šā gada maija līdz jūnijam Sarkandaugavā, Vecmīlgrāvī un Rīgas Klusajā centrā.

Vīrietis bija zadzis galvenokārt kāpņutelpās atstātus gan nepieslēgtus, gan pieslēgtus velosipēdus, pārgriežot drošības saslēgus. Saistībā ar notikušo uzsākti astoņi kriminālprocesi, pēc panta par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Šobrīd policisti strādā, lai atgūtu nozagtos divriteņus un varētu tos atdot likumīgajiem īpašniekiem.

Policija aicina iedzīvotājus parūpēties par savu velosipēdu drošību, un glabāt tos labi pārdomātā vietā. Kāpņu telpas un pirmo stāvu balkoni ir viegli pieejami zagļiem, tāpēc tur divriteņus turēt nav ieteicams!

Avots: Valsts policija
guest
3 Comments
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Krolls
Krolls
16 dienām ago

Krolls

Krolls
Krolls
16 dienām ago

Latviski divritenis, krieviski velosiped. Nelauziet valodu!

Omg
Omg
16 dienām ago
Reply to  Krolls

Nu gan


Jaunākais

Seko mums

To Top