Seko mums

Rīgā

Aiztur vīrieti par trīs velosipēdu nozagšanu

Ilustratīvs foto. / Foto: asteegabo, flickr.com

Rīgā valsts policijas iecirknī vērsās cietušais, kuram tika nozagts velosipēds. Likumsargi uzsāka izmeklēšanu, kuras laikā ieguva video novērošanas kameru ierakstus. Tajos bija redzams garnadzis nozieguma brīdī. Vīrietis tika izsludināts meklēšanā un notverts, informē Valsts policija.

Pirmdien, 6. jūlijā, Rīgā, Stacijas laukumā patruļpolicisti pamanīja aprakstam līdzīgu personu un vīrieti aizturēja. Pārbaudot aizturētā personību noskaidrots, ka vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par velosipēdu zādzībām. Aizturēto 1991. gadā dzimušo vīrieti patruļpolicisti nogādāja Rīgas Centra policijas iecirknī. Likumsargiem izdevās noskaidrot, ka aizturētais saistīts ar vēl trīs velosipēdu zādzību epizodēm, pēdējo divu nedēļu laikā. Trešdien 8.jūlijā, tiesa aizturētajam piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta, par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: Valsts policija

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top