Aiztur ventspilnieku par “Audi” ļaunprātīgu dedzināšanu


Aiztur ventspilnieku par “Audi” ļaunprātīgu dedzināšanu
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kurzemē Valsts policijas amatpersonas uz aizdomu pamata par ļaunprātīgu automašīnas dedzināšanu aizturēja kādu Ventspils iedzīvotāju. Aizturētais jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par cita veida noziedzīgiem nodarījumiem, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī 18.augustā ap pulksten 05.45 saņemta informācija, ka Ventspilī, Lielā prospektā deg vieglā automašīna “Audi”. Notikuma vietā ieradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki un uzsāka ugunsgrēka likvidēšanas darbus. Valsts policijai, skaidrojot ugunsgrēka izcelšanās iemeslus, bija aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu. Par notikušo policija uzsāka kriminālprocesu. Veicot izmeklēšanu, nākamajā dienā uz aizdomu pamata tika aizturēts kāds ventspilnieks. Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzesloka par cita veida noziedzīgiem nodarījumiem un ticis sodīts.

Valsts policija atgādina, ka saskaņā ar Krimināllikumu par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Pašlaik, kriminālprocesa ietvaros, turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Avots: Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: