Aizdomās par laupīšanām un zādzībām Pļavniekos, aizturēti trīs vīrieši


Aizdomās par laupīšanām un zādzībām Pļavniekos, aizturēti trīs vīrieši

Šomēnes Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargiem, veicot meklēšanas pasākumus, aizdomās par laupīšanām un zādzībām aizturēja trīs vīriešus. Šie noziegumi bija izdarīti kopš 2020. gada novembra Rīgā, Pļavnieku mikrorajonā, sievietēm no rokām izraujot somiņas. Valsts policijai ir informācija par sešām sievietēm, kuras cietušas no šo personu noziedzīgajām darbībām. Jāpiemin, ka visi aizturētie jau iepriekš ir sodīti par mantiskiem noziegumiem.

Veicot kratīšanu aizdomās turēto personu dzīvesvietās, Valsts policijas likumsargi atrada un atsavināja narkotiskās vielas – MDMA tabletes. Tāpat atsavināti pieci, iespējams, zagti velosipēdi, kuriem tiek skaidrota izcelsme: velosipēds Bottecchia FX 510; velosipēds Panther 4 Dirt PD 555; velosipēds Muddyfox Recoil 26; velosipēds GIANT ATX suspension 830 un bērnu velosipēds Arkus Kid Bike Tom 20 HI- TEN.

Valsts policija aicina aplūkot divriteņu fotogrāfijas un atsaukties to likumīgos īpašniekus, zvanot VP Rīgas Ķengaraga iecirkņa dežūrdaļai pa tālruņa numuru 67086800 vai iecirkņa amatpersonai pa tālruņa numuru 67086873, vai arī pa Valsts policijas vienoto diennakts tālruņa numuru 110!

Avots: vp.gov.lv
guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
2 months ago

gay dating memphis https://gayonlinedating.net/

Citi šobrīd lasa: