Aicina autobusa Rīga-Saldus pasažierus novērot veselības stāvokli


Aicina autobusa Rīga-Saldus pasažierus novērot veselības stāvokli
foto: pixabay

Kāds pasažieris, kuram apstiprināta COVID-19 infekcija, 24. oktobrī braucis ar autobusu Rīga-Saldus (AS Liepājas autobusu parks, reisa nr. 7937), izbrauca no Rīgas plkst. 14,55, informē Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).

Visus šī konkrētā autobusa pasažierus, kuri brauca minētajā datumā ar šo autobusu, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli un izlemtu par testa veikšanas nepieciešamību uz COVID-19.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar COVID-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Avots: spkc.gov.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: