Seko mums

Aktuāli

Aicina atsaukties avārijas aculieciniekus, kurā dzīvību zaudēja motocikla vadītājs

sadursme.lv aculiecinieka foto

Šī gada 3. oktobrī ap pulksten 12.30 Ādažu novadā, uz autoceļa Rīga-Ainaži (8.km) notika sadursme starp automašīnu Seat Toledo un motociklu Harley Davidson. Valsts policija aicina atsaukties traģiskā negadījuma aculieciniekus.

Jau ziņojām, ka sestdien 3. oktobrī ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām mira motocikla vadītājs. Tiek aicināti atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculiecinieki, kuri redzēja negadījuma brīdi, kā arī transportlīdzekļu vadītāji, kuri brauca garām notikuma vietai negadījuma brīdī – iespējams, šiem šoferiem automašīnā bija video reģistratori, kuri fiksējuši negadījumu.

Valsts policija aicina sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot pa tālruņa numuriem 67086659, 26653618 vai 110.

Avots: Valsts policija

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
GG
Newest Oldest Most Voted
GG
Guest
GG

Ko vēl vajag? Citāts no motopower:
Vakar sanāca ar kolēģi parunāt , kura +- sanāk iesaistīta bija visā šajā situācijā.(VW vadītāja)

Viņa izbrauca uz ieskriešanās joslu(no Gaujas ielas) un pirms izbraukt uz šoseju (A1) redzēja moci aizmugurējā spogulī. Lēnu garu brauca , lai palaistu viņu , bet pēķšņi blīķšķis. Pretīm nākošāis auto (vecs opis ) nolēma nogriezties pa kreisi pāri nepārtrauktajai līnijai , kur teorētiski vispār nav iespējams nogriezties , nedodot ceļu HD. Tālākais jau visiem zināms.
CP liecības nodotas uz vietas , jo kaut kādas detaļas skāra viņas auto.


Jaunākās

To Top