Agresīvs dzērājšoferis iebrauc kokā un mēģina izkauties ar operatoru (video)


Agresīvs dzērājšoferis iebrauc kokā un mēģina izkauties ar operatoru (video)

Tīnūžu pagastā šodien, 17. novembrī, gaišā dienas laikā avarējis kāds pamatīgi piedzēries šoferis. Viņam noteikti negribējās tikties ar policistiem, taču kāds nevienaldzīgs aculiecinieks nolēma ziņot.

Avārija, kurā iesaistīta “Volkwagen” automašīna, notikusi tikai pārsimts metrus no Tīnūžu-Ikšķiles autoceļa. Tiklīdz “Degpunktā” komanda ieradās negadījuma vietā, pie apvāršņa parādījās arī kāds visai neapmierināts kungs.

Neilgi pēc sarunas streipuļojošais vīrs nolemj mesties virsū operatoram, taču inspektors izrādās daudz veiklāks un agresoru aptur. Tā īsti nomierināties gan pārkāpējam tā arī neizdevās.

“Ap plkst. 13.00 mēs saņēmām izsaukumu, kur, iespējams, persona sēdusies pie stūres alkohola reibumā. Atbraucot uz notikuma vietu, mēs konstatējām, ka automašīna iebraukusi kokā,” stāsta policijā.

Acīmredzot policistiem izdevies gūt apstiprinājumu tam, ka “Volkwagen” automašīnu vadītājs tieši agresīvais vīrietis, jo šoferim veikta arī alkohola ekspertīze, un tā apstiprinājusi apkārtējo aizdomas.

“Viņa izelpā tika konstatēta 2,61 promile. Ņemot vērā, ka vadītāja apliecība viņam nebija, tiek uzsākts kriminālprocess,” norāda policijā.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: