Seko mums

Dažādi

Agresīvs dzērājšoferis ārdās un ceļ apsūdzības pret likumsargiem

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Rīgā policija aizturējusi autovadītāju, kurš savu vainu par sēšanos pie stūres reibumā centās aizēnot, apsūdzot likumsargus par neadekvāto uzvedību un agresiju, to pielīdzinot situācijai Baltkrievijā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Maskavas forštatē, policijas ekipāža pamanījusi, ka ielas vidū stāv kāda sieviete, bet turpat viņai līdzās lēnām atpakaļgaitā ar izslēgtām gaismām braukusi automašīna. Policisti uzrunāja sastaptās personas, taču tās abas apgalvoja, ka neviens, nekur nav braucis. Pēc tam sākusies asu vārdu apmaiņa ar policistiem. Kā raidījums vēsta, brīžiem gājis tik karsti, ka likumsargi nolēmuši uz notikuma vietu izsaukt vēl vienu policijas ekipāžu.

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

“Kas jūs tādi, man… [cenzēts!] Esmu redzējis nāvi, lūk, tā. Bet jūs esat mēsli,” ārdījies vīrietis. Uz policistu aicinājumu pastāvēt viņš attraucis: “Es darīšu to, ko gribēšu! Tu mani aizturēji?” agresīvais kungs vēlreiz pārjautājis, uz ko saņēmis apstiprinošu atbildi.

Mirkli vēlāk no vīriešu puses izskanējusi necenzēta leksika. Kad kārtībsargi viņam piedāvājuši apsēsties automašīnā, vīrietis atbildējis, ka paša auto ir aizslēgts. Tā kā likumsargi agresīvo vīrieti vairākkārt brīdinājuši par to, ka šāda uzvedība var beigties aiz policijas busiņa restēm, savukārt vīrietis kļuvis vēl rupjāks un agresīvāks, inspektori nolēmuši, ka gaidot ceļu policiju aizturētajam jāpasēž aiz busa restēm.

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

“Filmē! Mani aiztur! Filmē! Lūk, tas ir normāli. Viss labi. Oi! Aaaaa! Aaaa! ”Menti” sit! Baltkrievija! Baltkrievija! Aaaaaaaa! Baltkrievija!”

sauca vīrietis, inscenējot, ka tiek agresīvi aizturēts.

Vīrietis kliedzis un paziņojis, ka sasitīsies, kā arī mudinājis policistus sev iesist. Vīrietis nebija apturams. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top