Seko mums

CSNg

Agresīva braukšana dzērājšoferim beidzas ar avāriju un nepatikšanām

foto: sadursme.lv arhīvs

Pavisam nesen Rīgā pa Pļavnieku un Dārciema ielu brauciešie autovadītāji varēja vien noskatīties, kā bīstami traucas kāds “Audi” vadītājs. Aculiecinieki nepaspējuši par pārgalvi ziņot policijai, kad vīrietis jau paspējis pie Dienvidu tilta izraisīt smagu avāriju, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Raidījumā stāstīts, ka autovadītājs, Edgars pēcpusdienā sastapies ar neadekvātu “Audi” vadītāju, kurš provocējis bīstamas situācijas. Aptuveni pēc piecpadsmit minūtēm, tas pats provocētājs atkal parādījās Edgara redzeslokā netālu no Slāvu apļa, taču šoreiz veicot neprognozējamu manevru, zaudēja kontroli pār automašīnu, izraisot avāriju.

“Audi” spēkratā sēdējušas trīs personas. Kad dienesti ieradās negadījuma vietā, viens no vīru trijotnes pamanījies aizmukt, visticamāk, tas bija avarējušā “Audi” vadītājs.

Par laimi, likumsargi ātri vien vīrieti panāca un aizturēja. Bēdzēja izelpā konstatētas divas promiles alkohola. Policija pret “Audi” vadītāju uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top