Seko mums

Dažādi

Agra rīta stundā sasista “BMW” automobiļa vadītājs iegūst divus soda protokolus

Galvaspilsētas patruļpolicijas darbinieki pamanījuši kādu aizdomīgu “BMW” automašīnu. Tā Rīgas centrā pārvietojusies manāmi apskādēta. Atklājies, ka izsistais lukturis nebūt nav viss, par ko parunāt ar autovadītāju, ziņo raidījums “Degpunktā.”

Agrā piektdienas, 20 marta rītā tukšajās pilsētas ielās patrulējošie inspektori ievērojuši kādu septītās sērijas “BMW”. Tas piesaistījis uzmanību, jo tā aizmugurē bija redzami neseni bojājumi un nestrādāja viens no lukturiem.

Policisti pieņēma lēmumu apturēt auto, lai pārliecinātos, vai tā vadītājs nav reibumā vai arī nav iekļuvis kādā negadījumā. Apturētais vadītājs apgalvoja, ka “BMW” neesot viņa auto un, ka ir bijis negadījums un viņš esot ar to iebraucis kokā. Taču, pēc datu pārbaudes, inspektori secinājuši, ka “BMW” autovadītājam nav derīga vadītāja apliecība, kā arī auto nav izieta tehniskā apskate.

Ņemot to vērā, kārtības sargi uz notikuma vietu izsauca ceļu policistus, kuri pārņēma tālāko darbu ar pārkāpēju.

Minētajā naktī vīrietis tika pie veseliem diviem soda protokoliem par pārkāpumiem ceļu satiksmē. Policija arī noskaidro, kur vīrietis apskādējis automašīnu un vai tiešām, tā bija sasista iebraucot kokā.

Avots: skaties.lv/Degpunktā
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

To Top