Ādažos neadekvāts vīrietis alkohola reibumā aizdedzina dzīvokli (video)


Ādažos neadekvāts vīrietis alkohola reibumā aizdedzina dzīvokli (video)

Ādažu apkaimē pagājušajā naktī kāds vīrietis, iespējams alkohola reibumā, izraisīja ugunsgrēku. Kaimiņi stāsta, ka dzīvot ar viņu vienā ēkā ir “kā uz pulvera mucas”, jo šī nav pirmā reize, kad kaimiņš kaut ko aizdedzina. Šoreiz, mitekļa saimnieks nokļuva slimnīcā.

22. novembrī kāds 63 gadus vecs Ādažu pagasta iedzīvotājs pie sevis dzīvoklī uzņēma vairākas paziņas, ar kurām kopā lietoja alkoholiskos dzērienus. Kaimiņi dzirdēja ballītes skaņas pa dienu, bet vakarā rosība noklusa.

Kāda jauna sieviete, kas dzīvo stāvu augstāk, plkst. 23.30 sajuta nepatīkamu sviluma smaku. Neviens no uzstādītajiem dūmu detektoriem neesot pīkstējis. Pateicoties kaimiņienes ožai, ugunsdzēsēju brigāde laikus varēja uzsākt dzēšanas darbus.

“Tā kā platība bija maza, viens kvadrāmetrs, dega sadzīves priekšmeti. Nekādi īpaši apgrūtinājumi, vai kaut kas tamlīdzīgs, izsaukumā nebija,” norāda policijā.

Visticamāk, vīrietis bija smēķējis iekštelpās un nenodzēstā cigarete tika nomesta, kur pagadās. Degošā dzīvokļa īpašnieks neesot reaģējis uz saucieniem. Viņu nācās gluži vai pierunāt glābties no dūmiem un liesmām.

Blakus mājas iedzīvotājs Oļegs stāsta, ka arī viņa ēkā dzīvo ļaudis, kas kopējo drošības sajūtu nomāc. Pirms vairākiem gadiem tika piedzīvots ugunsgrēks, kura izcelšanās iemesls bija līdzīgs.

“Iznācu no istabas, attaisīju aizkarus, tā jau bija vakara puse. Atvēru aizkarus, paskatījos uz ielu, bet neko nevarēja redzēt, jo viss dūmos. [Vai bija daudz dūmu?-red.] Ļoti daudz, tādi balti. Ceļu nevarēja nemaz saskatīt,” atminas Oļegs.

Lai arī degšanas platība vakardienas ugunsgrēkā nebija liela un situācija nebija tik sarežģīta, lai sekmīgi glābtos, mitekļa saimnieka stāvoklis tomēr noveda līdz tam, ka palīgā nācās saukt mediķus. Vīrietis saindējās ar dūmiem un tika nogādāts slimnīcā.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: