Seko mums

CSNg

Aculiecinieki izglābj cilvēku, kurš atradies dīķī grimstošā “Volkswagen” automašīnā

Trešdien, 18. martā aptuveni ap plkst. 20.00 ciematā Dzintars, kas atrodas dažus kilometrus no Pūres, vēl līdz galam nenoskaidrotu iemeslu dēļ, dīķī iebrauca paveca “Volkswagen Passat” automašīna. Tajā sēdošie aptuveni 30 gadus vecie vīrieši palika iesprostoti grimstošajā transportlīdzeklī, vēsta raidījums “Degpunktā.”

Spēkrata salons ātri vien piepildījās ar ūdeni. To nejauši pamanīja divi vīrieši – Aivis un Juris, kuri darba dienas beigās brauca garām. Viņi ievēroja grimstošā auto gaismas un uzreiz saprata, ka noticis kaut kas nelāgs. Vīri apstājās un skrēja palīgā.

Ilgi nevilcinoties, Juris nometa zemē darba jaku un skrēja ūdenī, tikmēr Aivis no krasta zvanīja ugunsdzēsējiem glābējiem.

“Juris bija pavēris aizmugurējās durvis, tās bija nedaudz virs ūdens, un taustīja ar roku, vai tur ir cilvēks. Viņš sataustīja seju un, tad jau pa aizmugurējām durvīm izvilka no mašīnas, kad viņš izvilka viņu tuvāk krastam, tad es arī pieslēdzos,” stāsta Aivis.

Kamēr vīri sniedza pirmo palīdzību, uz ciematu atsteidzās glābēji, mediķi un policisti. Pa to laiku izglābtā vīrieša draugi, kuri saviem spēkiem tika līdz krastam, pazuda nezināmā virzienā. Vērienīgo glābšanas operāciju pamanīja arī ciemata iedzīvotāji, kas augsti novērtēja Aivja un Jura pašaizliedzīgo rīcību.

Negadījuma apstākļus vērtēs likumsargi administratīva pārkāpuma lietvedības ietvaros. Tiks ņemts vērā, ka izglābtais vīrietis , “Volkswagen” autovadītājs, iepriekšējā dienā Tukumā bija aizturēts par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Tāpēc policistiem ir pamatotas aizdomas, ka autovadītājs pie stūres arī šoreiz braucis dzērumā.

Avots: skaties.lv/Degpunktā
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

To Top