Seko mums

CSNg

26. un 27. jūnija spilgtāko negadījumu apkopojums

Pagājušās nedēļas nogalē kopumā notikuši 128 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 31 cilvēks. Avārijās gājuši bojā 6 cilvēki. Ziņu portāls sadursme.lv saņēma informāciju no aculieciniekiem par vairākiem negadījumiem. Atspoguļojam dažus no tiem.

Svētdien, kāds aculiecinieks ap plkst 11.35 piefiksējis, kādas traģiskas avārijas sekas. Braucot pa veco Jelgavas šoseju, ceļā uz Naftas bāzi bija notikusi automašīnas un riteņbraucēja avārija. Aculiecinieks stāsta: “Iespējams, ka sieviete gribēja apbraukt riteņbraucēju un to aizķēra, jo cik sapratām, riteņbraucējs bija pilnībā zem automašīnas, un automašīnamašīna metusi kūleņus.”

Svētdien Rīgā, Kastrānes ielā automašīna ietriekusies kokā. Valsts policija ziņo: “28.jūnijā, pulksten 20.24 Biķernieku un Kastrānes ielu krostojumā automašīnas BMW vadītājs netika gala ar transportlīdzekļa vadāmību un uzbrauca šķērslim – kokam. Negadījumā cieta divas personas, kuras no hospitalizācijas atteicās. Policija skaidro notikušā apstākļus. “

Svētdien ap plkst 13.40 Kādam autovadītājam Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē aizdegās automašīna. Kā redzams video, cietušo šajā negadījumā nav.

Sestdien, ap plkst. 19.00 braucot uzreiz aiz Berģu pagrieziena, pie veikala “Depo” bija manāma avārija – divu automašīnu sadursme. Izskatījās, ka šoferīši nav varējuši sadalīt ceļu.

Sestdienas pusdienslaikā Rīgā, Slēpotāju ielā notikusi taksometra sadursme ar vieglo automašīnu. “Laikam karstā saule vainīga,” sadursmes iemeslu min aculiecinieks.

Sestdienas pusdienslaikā Maltā notikusi avārija. Saņemtā informācija vēsta, ka vieglā automašīna ietriekusies kravas auto. Avārijas rezultātā cilvēki nav cietuši.

Kā jau iepriekš ziņojām, sestdien notikusi smaga un tragiska autoavārija uz autoceļa A11. Avārijas rezultātā gāja bojā viens pieaugušais un divi bērni.

Aculiecinieks ziņo, ka ap plkst 2.00 naktī uz sestdienu kāds “Mercedes-Benz” autovadītājs bēga no policijas, kā rezultātā Maskavas ielas iekšpagalmā avarējis.

Valsts policija ziņo, ka aizvadītajā diennaktī no 28. jūnija rīta līdz 29. jūnija rītam valstī reģistrēti 47 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 15 cilvēki un viens cilvēks gājis bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā sastādīti 424 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 207 par ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvo braukšanu, trīs protokoli par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un viens protokols par braukšanu narkotisko vielu ietekmē.

Savukārt no 27. jūnija rīta līdz 28. jūnija rītam valstī reģistrēts 81 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 16 cilvēki un 5 gāja bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā noformēti 506 administratīvā pārkāpuma protokoli, no tiem 237 par ātruma pārsniegšanu, divi par agresīvu braukšanu, 16 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un viens par braukšanu narkotisko vielu ietekmē.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: sadursme.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

To Top