Seko mums

CSNg

25. un 26.jūlija spilgtāko negadījumu apkopojums

Pagājušās nedēļas nogalē kopumā notikuši 155 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 29 cilvēki. Aizvadītajās brīvdienās pie stūres pieķerti 20 dzērājšoferi. Ziņu portāls sadursme.lv saņēma informāciju no aculieciniekiem par vairākiem negadījumiem. Atspoguļojam dažus no tiem.

Svētdien, Rēzeknes novadā ceļa posmā Viļāni – Rēzekne notika divu automašīnu sadursme. Tās rezultātā viens no avārijā iesaistītajiem spēkratiem pamatīgi cietis, atduroties pret tilta margām. Notikuma vietā autovadītājiem bija kādu brīdi jārēķinās ar apgrūtinātu satiksmi, līdz avārijas sekas tika novērstas.

Sestdien, aculiecinieki ziņojuši, ka Daugavgrīvas ielā kravas automašīna nespējusi laicīgi nobremzēt, tādējādi ietriecās vieglās automašīnas aizmugurē.

Sestdien, kāds aculiecinieks novērojis un piefiksējis mirkli pēc nelielas motocikla sadursmes ar vieglo automašīnu. Kā manāms video, šīs sadursmes rezultātā, par laimi, neviens nav cietis. Motociklists pats varēja pacelt savu braucamrīku un turpināt ceļu. Taču, ja ātrums būtu bijis lielāks, tad jau klasiski šāda veida avārijas sekas būtu ar cietušajiem.

Sestdien Krasta ielā notika divu automašīnu frontāla sadursme. Pašlaik avārijas iemesls nav zināms. Avārija kādu laiku radīja satiksmes apgrūtinājumu, līdz sadursmes sekas pilnībā tika novērstas.

Sestdien, Braucot pa Jūrmalas šoseju kāds automašīnas vadītājs nespēja savaldīt sava spēkrata stūri un radīja pamatīgu avāriju, ietriecoties ceļa nožogojuma margās. Neoficiāla informācija liecina, ka avārijas rezultātā cietušo neesot bijuši. Autovadītājiem kādu laiciņu bija jāsamierinās ar palēninātu satiksmi, līdz avārijas sekas pilnībā tika novērstas.

Valsta policija ziņo, ka aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 68 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 13 cilvēki. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 290 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 158 par ātruma pārsniegšanu, desmit par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un viens par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu iespaidā.

Savukārt no 25.jūlija rīta līdz 26.jūlija rītam valstī reģistrēti 87 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 16 cilvēki. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 432 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 201 par ātruma pārsniegšanu, desmit par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un viens – par agresīvu braukšanu

Avots: sadursme.lv un Valsts policija

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Jānis
Newest Oldest Most Voted
Jānis
Guest
Jānis

Jaunākās

To Top