Seko mums

Rīgā

18.novembrī sabiedriskais transports Rīgā nebūs bez maksas

©Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency

Saistībā ar Covid-19 izplatību un valstī ieviestajiem ierobežojošajiem pasākumiem šogad 18. novembrī sabiedriskais transports Rīgā nebūs bez maksas kā tas bijis iepriekš, informē Rīgas domē.

Trešdien, 18. novembrī autobusi, trolejbusi, tramvaji un 300. maršruta ekspresbusi kursēs pēc brīvdienu grafika. Svētku dienā sabiedriskajā transportā darbosies biļetes, kas paredzētas brīvdienām. Pasažieriem, kuri ir iegādājušies biļetes darba dienām, lūdzam ievērot, ka 18. novembrī šīs biļetes nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Trešdien, 18. novembrī, visi “Rīgas satiksme” klientu apkalpošanas centri būs slēgti. Savukārt Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, 18. novembrī varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Jau ziņojām, ka sakarā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, “Rīgas satiksme” atcēlusi vairākus ieviestus sabiedriskā transporta projektus, piemēram, konkrētiem transportiem iekāpšana vairs nenotiek tikai par priekšējām durvīm, kā arī pasažieriem vairs nav jāpiespiež poga, lai transporta vadītājs atvērtu durvis.

Avots: Rīgas dome

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top