Seko mums

CSNg

Maskavas ielā smagā sadursmē ar vieglo auto cieš motociklists

foto: facebook

Šorīt 29. jūnija rītā, ap plkst 9.00 Maskavas ielā notikusi sadursme starp vieglo automašīnu un motociklu. Pēc avārijas cietušais nogādāts medicīnas iestādē.

Asinis uz asfalta ir viens no nepatīkamākajiem skatiem, kādus dažkārt pēc smagas sadursmes nākas pamanīt aculieciniekiem un operatīvo dienestu darbiniekiem. Kā sadursme.lv aculiecinieks ziņo: “Motociklists brauca taisni un virzienā uz Dienvidu tiltu. Pa sabiedrisko joslu un baltais auto griezās un nogrieza ceļu motociklam”.

Valsts policija ziņo, ka šorīt pulksten 9.15 Valsts policija saņēma izsaukumu uz Maskavas ielu, kur pēc sākotnējās informācijas notika vieglās automašīnas Toyota un motocikla sadursme. Valsts policja apstiprina, ka ceļu satiksmes negadījumā cietusi viena persona, kura ar gūtajām traumām tika nogādāta medicīnas iestādē. Pašlaik policija skaidro notikušā apstākļus.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: sadursme.lv
guest
1 Komentāri
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] ziņojām, ka pirmdien 29. jūnijā notikusi smaga sadursme. Maskavas ielā, balts “Toyota” cieta sadursmē ar “Kawasaki” motociklu. Motocikla vadītājs nogādāts medicīnas iestādē, bet automašīnas vadītājs tika cauri vien […]


Jaunākais

To Top