Seko mums

Aktuāli

1500 eiro iztērēti, bet līdz braukšanas eksāmenam netiek

Kopš gada sākuma Sabīne nomainījusi vairākus braukšanas instruktorus, jo nespēja atrast tādu, ar kuru viss sanāktu, kā nepieciešams. Sieviete arī gājusi pie instruktora, kurš par vienu nodarbību prasījis 30 eiro.

Instruktors braukšanas kartītē nav atzīmējis nevienu braukšanas nodarbību. Tāpat rīkojušies arī iepriekšējie instruktori, kuri naudu par nodarbībām saņēma, taču nevienu kvīti par to tā arī neizsniedza.

Bijušie instruktori norādījuši, ka kartīti aizpildīs tas instruktors, kurš Sabīnes apmācību noslēgs, taču nolīgtais braukšanas instruktors esot atteicies Sabīni laist uz braukšanas eksāmenu, kamēr kopš februāra braukšanas apmācībām viņa iztērējusi aptuveni 1500 eiro. Sieviete uzskata, ka visa nauda tika iebāzta kabatā, jo nevienu kvīti šajā laikā Sabīne neieguva.

CSDD skaidro, ka sūdzību gadījumā jāvēršas gan autoskolā, gan CSDD. Šajā gadījumā Sabīne pašrocīgi uzmeklēja braukšanas instruktorus, tādēļ autoskola tajā nav iesaistīta.

Esam izsludinājuši konkursu – 20 bezmaksas braukšanas nodarbības un teorija no autoskolas “Vanags”! Sīkāka informācija “sadursme” instagram.com

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top