Seko mums

CSNg

12. un 13.septembra spilgtāko negadījumu un notikumu apkopojums

sadursme.lv

Pagājušās nedēļas nogalē kopumā notikuši 146 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 39 cilvēki un viens cilvēks zaudējis dzīvību. Aizvadītajās brīvdienās pie stūres pieķerti 32 dzērājšoferi. Ziņu portāls sadursme.lv saņēma informāciju no aculieciniekiem par vairākiem negadījumiem un notikumiem. Atspoguļojam spilgtākos no tiem.

Pagājusonedēļ esam ziņojuši par vairākām auto sadursmēm, kurās iesaistīti arī sabiedriskie transportlīdzekļi. Arī nedēļas nogalē bez šāda veida avārijas neiztikt. Aculeicinieks ziņoja, ka svētdien Rīgā, Riepnieka un Turģeņeva ielas krustojumā vieglā automašīna ietriekusies trolejbusā.

video

Svētdien, ceļa posmā Tilža – Kārsava manīta netipiska kravas automašīnas avārija. Automašīnai izlūzusi aizmugurējā ass.

View this post on Instagram

Tilža-Kārsava, kāds pazaudējis aizmugurējo asi.

A post shared by Sadursme (@sadursme) on

Svētdien Rīgā. Lubānas ielā, uzbraucot uz Salu tilta, varēja manīt avāriju. “Audi” markas automašīnas vadītājs nespēja savaldīt sava spēkrata stūri un ieskrēja ceļa sadalošajā barjerā.

video

Naktī uz svētdienu, netālu no Astrīda Briāna ielas, pie kafejnīcas “Piens”, avarējusi vieglā automašīna, ietriecoties ceļa norobežojuma barjerās un ceļa zīmē.

Sestdien Jelgavā pie dzelzceļa pārbrauktuves aculiecinieks manījis, kā vieglā automašīna iekļuvusi negadījumā. Diemžel, pēdējā laikā šāda veida negadījumi nav retums.

video

Sestdien uz A6 autoceļa, aiz Jēkabpils Daugavpils virzienā notikusi smaga avārija, kurā iesaistīts motociklists. Avārijas rezultātā vieglā automašīna apgāzusies uz jumta.

Valsts policija informē, ka aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 70 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 16 cilvēki un viens gājis bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 367 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 186 par ātruma pārsniegšanu un 15 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Savukārt no 13. septembra rīta līdz 14.septembra rītam valstī reģistrēti 76 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 23 cilvēki. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 443 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 212 par ātruma pārsniegšanu un 17 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Avots: sadursme.lv un Valsts policija

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0
Newest Oldest Most Voted
trackback

[…] pārkāpuma lietā. Pašlaik tiek skaidroti precīzi notikušā apstākļi. Jau ziņojām, ka pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 70 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 16 cilvēki, bet viens cietušais gāja […]


Jaunākās

To Top
Hide picture