Seko mums

Dažādi

10. un 11.oktobra spilgtāko negadījumu un notikumu apkopojums

Pagājušās nedēļas nogalē kopumā notikuši 159 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 18 cilvēki. Aizvadītajās brīvdienās pie stūres pieķerti 30 dzērājšoferi. Ziņu portāls sadursme.lv saņēma informāciju no aculieciniekiem par vairākiem negadījumiem un notikumiem. Atspoguļojam spilgtākos no tiem.

Svētdien Spoģos kāds Kravas autovadītājs avarējis, nezināmu iemeslu dēļ, nobraucot no ceļa braucamās daļas.

Sestdien aculiecinieki ziņojuši par divu vieglo automašīnu sadursmi Lāčplēšu ielā.

Sestdien Rēzeknē, Dārza ielā jaunietis nesavaldījis automašīnas stūri spēcīgi ietriecās kokā. Ziņas par smagi cietušajiem neesot.

Sestdien ap plkst 3.00 naktī arī notikusi sadursme Bauskā pie “Swedbank”. Aculiecinieks stāsta, ka autovadītājs ietriecies ceļa norobežojuma barjerā uz aizķēris arī ceļa zīmi, to nogāžot. Cietušo šajā negadījumā neesot.

Galerija
Skatīt galeriju

Valsts policija ziņo, ka aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 80 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši astoņi cilvēki. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 438 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 241 par ātruma pārsniegšanu un 11 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Savukārt naktī no 10. oktobra rīta līdz 11. oktobra rītam valstī reģistrēti 79 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 10 cilvēki. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 475 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 205 par ātruma pārsniegšanu, 19 par automašīnas vadīšanu alkoholiska reibumā un viens – par braukšanu pies tūres narkotisko vielu ietekmē.

Avots: sadursme.lv un Valsts policija

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top